Czy chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?
u nas ZAWSZE jest najlepszy KLIMAT do kształtowania własnej KARIERY ZAWODOWEJ
mamy 40 lat DOŚWIADCZENIA w kształceniu zawodowym
dołącz do nas TWOJA SZKOŁA czeka
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?

Technikum

4-letni cykl kształcenia

technik informatyk
technik budowlaniec
technik ekonomista
div>
technik handlowiec

Zasadnicza szkoła zawodowa

3-letni cykl kształcenia

kształcimy we wszystkich zawodach
współpracujemy z firmami z całego powiatu obornickiego

Szkoły zaoczne

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła Policealna (m.in. technik BHP)
nauka w piątki i soboty - jedyna bezpłatna szkoła publiczna dla dorosłych w Obornikach
Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


19/11/13

ZETA NIE DO POKONANIA.

opublikowane przez: Alicja Rezlewicz-Frąckowiak

Wtorek 19.11. 2013 r. należał do piłkarzy nożnych z Zespoły Szkół im.gen.Tadeusza Kutrzeby. Na hali sportowej OCS odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej. W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu obornickiego: ZS-Objezierze, ZS-Oborniki, LO-Oborniki,  ZSA -Rogoźno, LO- Rogoźno, ZS- Rogoźno. Mistrzostwa w piłce nożnej zainaugurował mecz obornickiej Zety z Zespołem Szkół Objezierze. Po bardzo ciekawym widowisku Zeta wygrała wynikiem 3:0. Dalej turniej potoczył się pod dyktando piłkarzy z Zespołu Szkół im.gen.T.Kutrzeby.


Kolejny mecz z LO Oborniki zakończył się wynikiem 4:0 dla Zety - prawdziwy nokaut. Półfinałowy mecz z LO - Rogoźno po zaciętym pojedynku znowu wygrali zawodnicy ze szkoły przy ulicy Szymańskiego 5 (3:2). Finał to pojedynek ZS-Oborniki i ZS-Rogoźno. Walka toczyła się o tytuł Mistrza Powiatu oraz awans do Zawodów Rejonowych w piłce halowej więc obu drużynom bardzo zależało na jak najlepszym wyniku. Obronną ręką z ostatniego pojedynku turnieju wyszli po raz kolejny zawodnicy z Zespołu Szkół im.T.Kutrzeby wygrywając zarówno mecz 1:0, jak i całe zawody !!!

Skład drużyny z ZETY !!!  Sebastian Kustoń, Piotr Myszkowski, Marcin Pyrzowski, Mateusz Nowak, Norbert Wierzbicki, Jonasz Ratajczak, Gracjan Aniołek, Maciej Matelski, Kacper Wawrzyniak, Michał Wasyniak, Sylwester Ostrowski, Kordian Bukowski.

Na szczególną uwagę zasługiwała gra bramkarza z ZS - Oborniki, Sebastiana Kustonia, który był w fantastycznej dyspozycji i popisał się wieloma udanymi interwencjami, żeby nie powiedzieć zamurował bramkę Zety. Opiekunem i trenerem reprezentacji ZETY jest pan Jacek Leśnik, który był zadowolony z gry swojego zespołu choć , jak powiedział redakcji ,,Jest jeszcze kilka spraw, na które trzeba zwrócić uwagę. Zarówno ja , jak i cała drużyna cieszy się ze zwycięstwa i awansu do rejonów, tym bardziej, że w bogatej historii startów naszej szkoły w zawodach po raz pierwszy zdobyliśmy tytuł Mistrza Obornik w Piłce Halowej” .Trenerowi i zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia.

Klasyfikacja ogólna:

I - miejsce ZS im.gen. T. Kutrzeby Oborniki

II – miejsce ZS im. H. Cegielskiego Rogoźno

III – miejsce LO im.Przemysława II Rogoźno

IV- miejsce LO Iim.S.Wyspiańskiego Oborniki

V- miejsce ZS- im.A.Mickiewicza Objezierze

VI – miejsce ZSA im.D.Chłapowskiego Rogoźno.

Wstecz