Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


20/11/13

PIRACKIE OTRZĘSINY

opublikowane przez: Monika Gorzelańczyk

20 listopada odbyły się w naszej szkole Otrzęsiny Klas Pierwszych. W tym roku szkolnym przenieśliśmy się na wyspę piratów, w której rządził Król Piratów – Czarnobrody (w tej roli Kinga Bluge). Pirackie drużyny z klas: 1 B, 1 TBE oraz 1 TI wprowadzone zostały z busolą i mapą w ręku przez Agatę Bartol oraz Karolinę Molińską i konkurowały w jedenastu konkurencjach.


Klasy zaprezentowały się w pirackich strojach i tańcu, rywalizowały w konkursie wiedzy o szkole, w konkurencjach sportowych, poszukiwali skarbów, pili piracki
RUM-ianek, obierali ziemniaki i bystrym okiem rozpoznawali nauczycieli na zdjęciach z dziecięcych lat. Odbywało się to pod czujnym okiem Czarnobrodego oraz trójki korsarzy - jurorów (p. mgr Piotra Netera, Estery Rączkowiak i Zuzanny Michalskiej). Po zmaganiach na wyspie okazało się, iż całodobowy talon na zwolnienie z niezapowiedzianych form sprawdzania wiadomości zdobyła klasa 1 TI. Pozostałe klasy w nagrodę pomagały organizatorom w posprzątaniu hali sportowej. Po wręczeniu pirackich certyfikatów pełnej przynależności do ZETY, każda z klas mogła zregenerować swoje siły, posilając się skarbem Czarnobrodego - słodkimi krówkami. Pierwszoklasiści, jak i ich wychowawcy z pewnością na długo zapamiętają ten pełen wrażeń dzień!

Wstecz