Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


09/12/13

Finały Rejonowych rozgrywek w p.nożną halową w Międzychodzie

opublikowane przez: Alicja Rezlewicz-Frąckowiak

Tegoroczne zawody rejonowe w piłce nożnej halowej wynikające z kalendarza rozgrywek SZS ,,Wielkopolska” odbyły się w Międzychodzie w dniu 04 grudnia 2013 roku. Powiat Obornicki reprezentował Zespół Szkół im.gen. Tadeusza Kutrzeby w Obornikach pod opieką pana Jacka Leśnika. W zawodach brały udział zespoły z Międzychodu, Wronek, Opalenicy, Swarzędza i Grodziska.


W tabeli rozgrywek rozstawiono ubiegłorocznych finalistów - drużyny z Wronek i Międzychodu do których dolosowano pozostałych uczestników turnieju. Zeta znalazła się w koszyku rozgrywek z Międzychodem i Grodziskiem. Pierwszy mecz rozegrano z Międzychodem, który po zaciekłym spotkaniu zakończył się wynikiem 2:2.Drugie spotkanie to mecz między Grodziskiem a Międzychodem i wynik 2:2. Trzeci mecz rozegrała ZETA  z  grodziską drużyną. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się  wynikiem 1:1, w dogrywce również było 1:1. Rozstrzygnięcie nastąpiło po serii rzutów karnych, które przegrała Zeta wynikiem 3:2. Nadmienić należy ze piłkarze z Zety popisali się doskonałą techniką gry i duchem walki, a ponad to grą fair play. Obserwacja gry jaka doprowadziła reprezentację Zespołu Szkół im.gen. Tadeusza Kutrzeby  do zawodów rejonowych pozwala mieć nadzieję, że jest to dobrze zapowiadająca się i zintegrowana  drużyna. Cieszy nas fakt że indywidualności piłkarskie , które pojawiły się przy okazji zawodów piłki halowej rozwijają się, a jednocześnie bardzo konsolidują pozostałych graczy.

Skład drużyny z ZETY: Sebastian Kustoń, Piotr Myszkowski, Marcin Pyrzowski, Mateusz Nowak, Norbert Wierzbicki, Jonasz Ratajczak, Gracjan Aniołek, Maciej Matelski, Kacper Wawrzyniak, Michał Wasyniak, Sylwester Ostrowski, Kordian Bukowski.

Opiekun: Jacek Leśnik.

Wstecz