Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


26/01/14

ZETA NA 100 DNI PRZED MATURĄ…

opublikowane przez: Alicja Rezlewicz-Frąckowiak - Konrad Rezlewicz-Frąckowiak

…Na 100 dni przed maturą z radością pragniemy zaprosić Państwa na Bal Studniówką zwany by dopełnić tradycji i obecnością swą uroczystość  zaszczycić.

Tak młodzież z Zespołu Szkół im.gen.Tadeusza Kutrzeby w Obornikach zapraszała na Studniówkę swoich nauczycieli, wychowawców i rodziców. W miniony piątek 24.01.2014 r. w Restauracji Laguna odbył się bal studniówkowy klas 4 Technikum Informatycznego, Ekonomicznego, Handlowego i Budowlanego.


W odświętnym anturażu tuż przed godz. 19.00 zjawili się w komplecie maturzyści i osoby im towarzyszące. Nie zabrakło też dyrekcji, nauczycieli i przedstawicieli rodziców. Staropolskim zwyczajem bal zainaugurował Polonez Chodzony w wykonaniu uczniów klas maturalnych, którzy zaprezentowali taniec w sposób niezwykle emocjonalny. W imieniu Rady Pedagogicznej i Dyrekcji głos zabrał Dyrektor Szkoły pan Waldemar Molski, otwierając Studniówkę w bardzo osobisty sposób podsumował drogę nauki, zabawy, wspólnych wycieczek , warsztatów i imprez szkolnych, jaką przeszli czwartoklasiści. Z dumą podkreślił  ,,dobrą robotę”, w ich wykonaniu  i pracę na rzecz szkoły. Dziękując wszystkim organizatorom balu i życząc  powodzenia zaprosił do zabawy. Młodzież korzystając z okazji podziękowała nauczycielom, rodzicom i wychowawcom za trud nauki i wychowania oraz za wspaniałe lata spędzone w murach Zety. Przy dźwiękach nowych  przebojów i nieco starszych hitów cała ZETA tańczyła w karnawałowym błysku brokatowych sukienek, garniturowym szyku i dobrych nastrojach. Podziwiać należało wspaniałą atmosferę panującą na sali oraz wspólną zabawę wszystkich studniówkowiczów. 

Paulina-,, będzie nam ciężko rozstać się ze szkołą, znajomymi i nauczycielami coraz bardziej sobie to uświadamiam. Ale póki co dzisiaj się bawimy , do białego ranaJ!!!

Mateusz -,,trochę żal, bo mamy świadomość, że mija powoli najlepszy okres w naszym życiu”.

Michał-,, dziś studniówka, za chwilę matura-trzeba ją zdać i świat stoi przed nami otworem”.

Katarzyna -,,… zastanawiam się kiedy minęły te cztery lata, niedawno kończyliśmy gimnazjum, a tu już matura, trochę boję się tego co przede mną, chociaż dzisiaj świętuję.”

Wstecz