Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


10/04/14

ZETA GRAŁA DLA MARIKI

opublikowane przez: Monika Gorzelańczyk - Agnieszka Woźniak

W czwartek, 10 kwietnia 2014r. w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby odbył się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla uczennicy i jej rodziny, która ucierpiała w wyniku pożaru domu. Organizatorami koncertu było Szkolne Koło PCK i Koło Wolontariatu działające przy szkole.


W koncercie wzięli udział uczniowie szkoły i nie tylko. Można było posłuchać klasyki, muzyki pop, reggae i hip-hopu. Każdy słuchacz mógł znaleźć coś dla siebie.

Koncert rozpoczęła Weronika Żwawiak, która śpiewała razem z Liberem w „Bitwie na głosy”. Kolejnym wykonawcą był Piotr Wtorek, uczeń pierwszej klasy ZSZ. Zaprezentował się w dwóch utworach zagranych na keyboardzie. Po tak udanym początku duże brawa otrzymał także duet: Paula Chmielewska i Nikodem Rezlewicz-Frąckowiak. Na koniec scena należała do artystów śpiewających hip-hop i reggae. Jako pierwsi zaśpiewali Krzysztof Frąckowiak i Mikołaj Nowotny, a później Maciej Wróbel i Michał Bojarewicz, w towarzystwie Tomasza Kulikowskiego, Nikodema Rezlewicza-Frąckowiaka i Bartosza Dobrego.

Reakcja publiczności świadczyła o tym, że zaprezentowane utwory bardzo się podobały. Liczba przybyłych gości, natomiast o tym, że są jeszcze ludzie chętni do niesienia pomocy innym.

Podziękowania należą się wykonawcom, którzy pomimo małej ilości czasu na przygotowanie, podjęli trud zaprezentowania swoich talentów. Należy także pamiętać o młodzieży, która zaangażowała się w przygotowania i organizację koncertu. Bez ich pomocy koncert na pewno by się nie odbył. Swoją pomoc zaoferowali: Agata Bartol, Kinga Bliige, Marta Kalicka, Karolina Molińska, Zuzanna Michalska, Izabela Piankowska, Piotr Jabkowski, Martyna Kramer, Daria Sroka, Michał Zachwyc, Kacper Wawrzyniak, Żaneta Macniak, Kamila Micek, Klaudia Bielawiak, Maciej Damas i Krzysztof Zagrodnik oraz nauczyciele: Monika Gorzelańczyk i Agnieszka Woźniak.

Wstecz