Czy chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?
u nas ZAWSZE jest najlepszy KLIMAT do kształtowania własnej KARIERY ZAWODOWEJ
mamy 40 lat DOŚWIADCZENIA w kształceniu zawodowym
dołącz do nas TWOJA SZKOŁA czeka
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?

Technikum

4-letni cykl kształcenia

technik informatyk
technik budowlaniec
technik ekonomista
div>
technik handlowiec

Zasadnicza szkoła zawodowa

3-letni cykl kształcenia

kształcimy we wszystkich zawodach
współpracujemy z firmami z całego powiatu obornickiego

Szkoły zaoczne

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła Policealna (m.in. technik BHP)
nauka w piątki i soboty - jedyna bezpłatna szkoła publiczna dla dorosłych w Obornikach
Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


26/06/14

WYJAZD NA POLA LEDNICKIE.

opublikowane przez: Monika Gorzelańczyk

W sobotę, 7 czerwca 2014 r. wolontariusze naszej szkoły: Daria Sroka, Martyna Kramer, Kasia Ziółkowska, Kasia Żyła, Kinga Bluge, Zuzanna Michalska i Karolina Molińska wraz z opiekunem P. Moniką Gorzelańczyk udali się na Lednicę. Wyjazd na pola lednickie zorganizował ks. Maciej Snela z parafii Miłosierdzia Bożego w Obornikach.


Wyjechaliśmy o godz. 11:00 i po godzinie byliśmy już na miejscu. Każdy z Nas, a przede wszystkim Ci, którzy przybyli do Lednicy po raz pierwszy, byli pod wielkim wrażeniem, że tylu młodych ludzi, bo aż przeszło 70 tys. przyjechało do tego pięknego i świętego miejsca. Przed wejściem na pola lednickie każdy z uczestników otrzymał specjalny dowód, pierścień oraz banknot. Pomimo dużego tłumu udało nam się znaleźć miejsce, z którego mieliśmy dobrą widoczność na główny punkt całego spotkania czyli na Bramę -  Rybę i na  Drogę Trzeciego Tysiąclecia. Atmosfera była bardzo gorąca, był czas na wspólną modlitwę, zabawę i rozmowy o wszystkim. Również poprzez śpiew i taniec wyrażaliśmy miłość do Boga.
O godzinie 19:00 rozpoczęła się uroczysta Msza Św., prowadzona przez Abp Wojciecha Polaka. Całość spotkania zwieńczyła adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i Jego wybór na naszego Pana.

 Z wielu względów można powiedzieć, że był to wyjątkowy czas, wypełniony łaską i Bożą radością. Mimo dużego zmęczenia i żaru, który lał się z nieba to był to ważny moment w naszym życiu i każdy kto chociaż raz brał udział w tym wydarzeniu z wielkim entuzjazmem oczekuje kolejnego spotkania.

Do zobaczenia zatem 6 czerwca 2015 roku na Polach!

Wstecz