Czy chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?
u nas ZAWSZE jest najlepszy KLIMAT do kształtowania własnej KARIERY ZAWODOWEJ
mamy 40 lat DOŚWIADCZENIA w kształceniu zawodowym
dołącz do nas TWOJA SZKOŁA czeka
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?

Technikum

4-letni cykl kształcenia

technik informatyk
technik budowlaniec
technik ekonomista
div>
technik handlowiec

Zasadnicza szkoła zawodowa

3-letni cykl kształcenia

kształcimy we wszystkich zawodach
współpracujemy z firmami z całego powiatu obornickiego

Szkoły zaoczne

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła Policealna (m.in. technik BHP)
nauka w piątki i soboty - jedyna bezpłatna szkoła publiczna dla dorosłych w Obornikach
Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


14/10/14

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

opublikowane przez: Monika Gorzelańczyk - Agnieszka Woźniak

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole 13 października. Z tej okazji odbyła się uroczystość na hali sportowej dla wszystkich pracowników naszej szkoły. Pierwsza część uroczystości była kontynuacją ubiegłorocznej rywalizacji Nauczyciele kontra Uczniowie. Kolejny raz grupa nauczycieli i grupa uczniów walczyła o punkty w następujących konkurencjach.: „Jaka to melodia”, „ Zemsta logopedy”, „Sokoli wzrok”, „Karaoke” i „Sztafeta na wesoło”.


Tym razem nauczyciele pokonali uczniów.  Po tej części zmagań sportowych, aby ostudzić emocje zgromadzeni nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie zaproszeni zostali na lekcję języka polskiego. W rolę uczniów wcielili się nauczyciele, a w rolę nauczycieli uczniowie. Nauczyciele musieli stawić czoła stresującej sytuacji, jaką jest wywołanie i udzielanie odpowiedzi. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Na zakończenie uroczystości Kamila Micek i Mikołaj Mantyk z kl. II ti złożyli w imieniu społeczności uczniowskiej życzenia wszystkim pracownikom oświaty z okazji ich święta.
Dziękujemy drużynie nauczycieli i drużynie uczniowskiej za udział w zabawie. A klasie II ti,  w szczególności: Kamili Micek, Mikołajowi Mantykowi, Gracjanowi Tomczak, Dawidowi Kołodziej, Mateuszowi Nowak, Czarkowi Taczalskiemu, Jakubowi Naumann,  oraz Kasi Żiółkowskiej i Kasi Żyła z kl. III tei za pomoc w organizację tej uroczystości.

 

Wstecz