Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


09/12/14

SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU

opublikowane przez: Alicja Rezlewicz-Frąckowiak

MISTRZOSTWA POWIATU OBORNICKIEGO W HALOWE PIŁCE NOŻNEJ

Gospodarzem Powiatowych Mistrzostw w Piłce Nożnej Chłopców był Zespół Szkół im. gen. T.Kutrzeby w Obornikach. W gościnne progi hali sportowej przy ul. ks.Szymańskiego 5 , w dniu 19.11.2014 roku zawitali piłkarze nożni z pięciu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Obornickiego; Liceum Ogólnokształcące w Obornikach, Zespół Szkół w Objezierzu, Liceum Ogólnokształcace w Rogoźnie, Zespół Szkół w Rogoźnie oraz nasza szkoła.


W drodze losowania rozstawiono mecze, które zostały rozegrane systemem ,,każdy z każdym”. Rozgrywki zaczęły się o godz.9.00, a wszystkie spotkania sędziowali pan Zb.Małachowski i St. Manicki. Nad zdrowiem uczestników zawodów czuwał niezastąpiony E.Gacek.

Klasyfikacja końcowa.       

I miejsce Zespół Szkół im.gen . T.Kutrzeby w Obornikach

II miejsce Liceum Ogólnokształcące im.St.Wyspiańskiego w Obornikach
III miejsce Liceum Ogólnokształcące im.Przemysława  II w Rogoźnie
IV miejsce Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Rogoźnie.
V miejsce Zespół Szkół im.A.Mickiewicza w Objezierzu.
Do dalszego etapu rozgrywek , czyli do zawodów rejonowych, które odbędą się w Szamotułach  awansowała drużyna ZETY.    GRATULUJEMY !!!
Skład drużyny; Gracjan Aniołek, Norbert  Jabłoński, Nowak Mateusz, Adamek Mateusz, Wierzbicki Norbert, Moliński Kryspin, Vokun Sebastian, Bukowski Kordian, Ostrowski Sylwester, Kołodziej Dawid, Wicher Braian, Wilk Mateusz.

Wstecz