Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


15/05/20

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW

opublikowane przez: Waldemar Molski

Szanowni Państwo!

Wychowawcy klas przekazali dyrekcji szkoły informacje od uczniów o problemach dotyczących braku sprzętu komputerowego do nauczania na odległość. Istnieje możliwość wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego na czas obowiązywania zdalnego nauczania. Jeżeli ktoś z Państwa nie przekazał informacji na ten temat, to prosimy o pilny kontakt z Wychowawcami klas do dnia 18 maja 2020 roku. Sprzęt komputerowy (ograniczona liczba egzemplarzy) może zostać wypożyczony na wniosek rodzica/prawnego opiekuna zgodnie z regulaminem przekazanym Wychowawcom klas.  DYREKCJA SZKOŁY


 

 

Szanowni Państwo!

 

Wychowawcy klas przekazali dyrekcji szkoły informacje od uczniów o problemach dotyczących braku sprzętu komputerowego do nauczania na odległość.

 

Istnieje możliwość wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego na czas obowiązywania zdalnego nauczania.

 

Jeżeli ktoś z Państwa nie przekazał informacji na ten temat, to prosimy o pilny kontakt z Wychowawcami klas do dnia 18 maja 2020 roku.

 

Sprzęt komputerowy (ograniczona liczba egzemplarzy) może zostać wypożyczony na wniosek rodzica/prawnego opiekuna zgodnie z regulaminem przekazanym Wychowawcom klas.

 

DYREKCJA SZKOŁY

Wstecz