Czy chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?
u nas ZAWSZE jest najlepszy KLIMAT do kształtowania własnej KARIERY ZAWODOWEJ
mamy 40 lat DOŚWIADCZENIA w kształceniu zawodowym
dołącz do nas TWOJA SZKOŁA czeka
Czy chcesz dobrze pokierować swoim życiem?

Technikum

4-letni cykl kształcenia

technik informatyk
technik budowlaniec
technik ekonomista
div>
technik handlowiec

Zasadnicza szkoła zawodowa

3-letni cykl kształcenia

kształcimy we wszystkich zawodach
współpracujemy z firmami z całego powiatu obornickiego

Szkoły zaoczne

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła Policealna (m.in. technik BHP)
nauka w piątki i soboty - jedyna bezpłatna szkoła publiczna dla dorosłych w Obornikach
Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


19/06/20

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2020 POD PATRONATEM NAUKOWYM INSTYTUTU FILOLOGII ANGIELSKIEJ UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE

opublikowane przez: Elwira Czepielewska

W tym roku konkurs odbył się 3 marca i wzięło w nim udział 10 uczniów Zespołu Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Obornikach. W konkursie uczniowie naszej szkoły uczestniczą nieprzerwanie od 2015 roku, czyli w tym roku wzięliśmy udział po raz szósty. Najlepszy wynik indywidualny w grupie EAGLES / uczniowie z klas 2 i 3 / osiągnął Kacper Kolendo uczeń klasy 3 Ti, na drugim miejscu znalazł się także uczeń klasy 3 Ti Marek Nitka.


Najlepszy wynik indywidualny w grupie EAGLES / uczniowie z klas 2 i 3 / osiągnął Kacper Kolendo uczeń klasy 3 Ti, na drugim miejscu znalazł się także uczeń klasy 3 Ti Marek Nitka.

 

W grupie uczniów LIONS / uczniowie z klas 1 / najlepszy wynik osiągnął uczeń klasy 1 T bh Artur Zawiślak, a na drugim miejscu znalazł się Przemysław Wicherek z klasy 1 T ig.

 

Nasza szkoła znalazła się w rankigu 100 szkół z największą ilością uczestników w grupie EAGLES. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" pomyślany jest jako forma intelektualnej zabawy językowej.

Udział w nim polega na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.

Zadania z obowiązkowej lektury mają na celu pokazać, że język stanowi całość, a jego poszczególne komponenty "spotykają się" w literaturze, w tym przypadku w beletrystyce na poziomie odpowiadającym danej kategorii wiekowej.

Gratulacje!

Opiekun konkursu Elwira Czepielewska

Wstecz