Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


04/06/13

3Ti - Najlepszą "Klasa z klasą" w Powiecie.

opublikowane przez: Przemysław Buchholz

Niedawno za pośrednictwem strony internetowej oborniki.naszemiasto.pl odbył się plebiscyt pod wdzięczną nazwą "Klasa z klasą", którego organizatorem był Tygodnik Obornicki. O konkursie dowiedzieliśmy się niemalże już pod koniec plebiscytu, dokładnie 25 kwietnia br., a plebiscyt trwać miał do 6-tego maja. Jak można szybko policzyć mieliśmy 11 dni do końca konkursu.


Szybka, męska decyzja - jak wszyscy w szkole wiedzą, 3 Ti to jedyna w historii męska klasa w szkole - i już w południe 26 kwietnia nasza kandydatura została ukazana na stornie ze zdjęciem z pamiętnego wyjazdu do Ośrodka Profilaktyki Uzależnień w Rogoźnie.
W momencie wystawienia naszej kandydatury, na 1 miejscu klasowała się klasa 3b z LO Oborniki z wynikiem 938 głosów. Długo się tym nie nacieszyli, gdyż już w piątek 26 kwietnia - o godzinie 14:00 byliśmy już na 1 miejscu z wynikiem 1200 głosów. Przez kolejne 10 dni " raz to my byliśmy na 1miejscu, raz oni - zabawy z tym było co nie miara. Wieczorkiem jesteśmy na 1 z przewagą 1.5 tysiąca głosów. Rano zaś przegrywamy o 1.5 tysiąca.. Razem z naszym wychowawcą mgr inż. Michałem Kaźmierowskim obmyślaliśmy plan ataku - reakcje za równo nasze, jak i Pana „Kazia" są nie do opisania. Nie chodziło nam o nagrody, które okazały się fajną odskocznią od lektur szkolnych, ale o prestiż - Co to my - 3 Ti - nie damy rady ???  Tak też się stało, zacięta walka, o której nawet pisano w gazecie, zakończyła się 6 maja 2013r o godzinie 23:59. Wyniki są na stronie internetowej oborniki.naszemiasto.pl, ale ja przytoczę w tym momencie tylko najważniejsze. Drugie miejsce uzyskała klasa 3b z LO Oborniki z wynikiem 17 477 głosów, my natomiast zdobyliśmy pierwsze miejsce na "pudle" z wynikiem 20 861 głosów.
I co? 3 TI nie da rady?? A chcecie znać sekret naszego zwycięstwa w tym konkursie? Otóż jest on bardzo prosty i przejrzysty - Mamy w klasie Daniela, szerszej publiczności znanego jako Dj Pallaside - Gwiazdę You Tuba :)
Równocześnie z tego miejsca, chcielibyśmy podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna za oddawane na nas głosy.
Pozdrawiamy - Klasa 3 TI

Wstecz