Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


20/06/13

OSTATNIA KLASÓWKA

opublikowane przez: Alicja Rezlewicz-Frąckowiak

Do ostatniego ,,sprawdzianu” przystąpili  17.06.2013 r. absolwenci  Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół im.gen.Tadeusza Kutrzeby w Obornikach.
W poniedziałek 17.06.13 r . rozpoczęły się egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe absolwentów Technikum Informatycznego, Ekonomicznego, Handlowego, Budowlanego oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w różnych zawodach.


Zespół Szkół przy ul.Szymańskiego pękał w szwach. Egzaminy zaczęły się punktualnie o godzinie 12.00 w poniedziałek częścią pisemną , wtorek 18.06.13 r. i środa 19.06.13 r. to dni przeznaczone na części tzw.praktyczne, które odbywały się w pracowniach komputerowych.  Młodzież przystąpiła do niego chcąc uzyskać jak najlepszy wynik. Jak przed każdym egzaminem były nerwy i ostatnie powtórki ale patrząc obiektywnym okiem większość zdających była w dobrych nastrojach tym bardziej, że przed wejściem na salę egzaminacyjną mieli wsparcie duchowe w swoich ,,do niedawna’’ wychowawcach. Wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe będą ogłoszone dopiero 31 sierpnia 2013 r., natomiast absolwenci szkół średnich otrzymają już niedługo bo 28.06.13 r. wyniki egzaminów maturalnych.

Wstecz