Nasi partnerzy

Aktualności & Ogłoszenia


11/09/13

W dniu 2 września 2013 roku zainaugurowaliśmy kolejny rok szkolny…

opublikowane przez: Waldemar Molski

O godzinie 8.30 spotkaliśmy się w gronie uczniów klas promocyjnych Technikum Informatycznego, Budowlanego, Ekonomicznego, Handlowego oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Dyrektor Zespołu Szkół Pan Waldemar Molski nakreślił plany na cały rok szkolny w który wpisuje się drugi rok realizacji projektu „CZAS ZAWODOWCÓW”. Przed uczniami klas III ZSZ rok przygotowań do egzaminów zawodowych a maturzyści z trzech klas stojąc u progu dorosłości rozpoczęli ostatni rok szkolny w Technikum. Za osiem miesięcy matura!


O godzine 9.30 grono pedagogiczne największej szkoły ponagimnazjalnej w powiecie gorąco i serdecznie powitało prawie 160 pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej obornickiej ZECIE. W uroczystości wziął udział wicestarosta powiatu Pan Andrzej Okpisz. Dyrektor Waldemar Molski zapewnił uczniów dwóch klas technikum i trzech klas zasadniczej szkoły zawodowej o pełnym wsparciu w dążeniach młodych ludzi do zdobycia zawodu i przygotowaniu do samodzielnego dorosłego życia. Po uroczystości pierwszoklasiści udali się na spotkania ze swoimi nowymi wychowawcami:

kl. I Ti z Panią Agnieszką Woźniak

kl. I Tbe z Panią Ewą Walczak

kl. I A z Panią Krystyną Chmiel

kl. I B z Panem Marianem Lorencem

kl. I C z Panią Alicja Relewicz Frąckowiak

Wszystkim pierwszakom życzymy samych piątek i nieustającego przekonania o dobrym wyborze dalszej drogi życiowej… A otrzęsiny kotów już wkrótce!

Wstecz